Sponsorzy kampanii Po prostu Położna

Medela

Medela troszcząc się o zdrowie karmiącej mamy i jej dziecka oraz rozumiejąc korzyści płynące z karmienia naturalnego, proponuje skuteczne rozwiązania problemów laktacyjnych oraz mnóstwo praktycznych informacji na temat karmienia piersią. Filozofia firmy Medela przede wszystkim skupia się na własnych badaniach. W wyniku wieloletnich badań firma stworzyła produkty wspomagające karmienie piersią, które pomagają rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy związane z naturalnym karmieniem.

Czytaj dalej

Nestle

W portfolio firmy znajduje się szeroka gama produktów: mleka, kleiki, kaszki, soki, dania w słoiczkach, herbatniki oraz akcesoria dla najmłodszych. Firma realizuje też program Nestle Zdrowy Start w Przyszłość, który powstał, aby promować wśród rodziców wiedzę na temat prawidłowego żywienia dzieci i kształtowania nawyków żywieniowych u najmłodszych.

Czytaj dalej

Sante

Światowa Organizacja Zdrowia zdefiniowała zdrowie jako stan pełnego, dobrego samopoczucia w obszarze fizycznym, psychicznym, społecznym i duchowym. Doskonale rozumie to firma Sante, która dąży do tego, aby dostarczać produkty, które mają korzystny wpływ na zdrowie, i tym samym, na samopoczucie ludzi oraz do tego, aby propagować wiedzę na temat zdrowego stylu życia.

Czytaj dalej